Gratis

Agent rent-a-car

SMART RENT AND DRIVE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ești corect, disciplinat, ai entuziasm si determinare;

Ai spirit de observație și te adaptezi la situații de stres;

Știi să folosești calculatorul;

Vorbești fluent limba Engleză;

Ai permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Gestionezi parcul auto al companiei;

Livrezi si preiei autoturismele de la clienti;

Intocmesti documentele specifice activitatii de rent ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀a car;

Pregatesti autoturismele de predare.

Program de lucru:LUNI-VINERI, ora 09-18 (1 ora pauza)
Disponibilitate extra program si weekend: doua saptamani pe luna

Cautam agent rent a car care sa ne ajute sa livram masini intretinute la cat mai multi clienti.

Suntem o echipă plină de energie în care vei găsi un mediu de lucru performant, dar provocator. Viziunea noastră este să construim cea mai performantă și completă rețea de Rent a Car din România
Publicat 15 Iul. 2024 Reactualizat 12 Aug. 2024 Expiră 14 Aug. 2024