Gratis

Agent Preluare Apeluri în Segmentul Imobiliar Parte Fixa

LUCA P. ELENA - BIROU EXPERT CONTABIL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui agent preluare apeluri pasionat și comunicativ pentru a se alătura echipei noastre din domeniul imobiliar. Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu abilități excelente de comunicare și organizare, te așteptăm să aplici!

Cerințe:

Experiență anterioară în preluarea apelurilor sau în domeniul imobiliar (reprezintă un avantaj)
Abilități excelente de comunicare și ascultare activă
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou

Beneficii:

Pachet salarial: Parte Fixa+Parte variabila in functie de performanta
Mediu de lucru plăcut și dinamic
Spatiu de birou Ultra-Central
Telefon de Firma

Descrierea jobului

Responsabilități:

Preia apelurile telefonice de la clienți și furnizori
Oferă informații despre proprietăți disponibile, programări de vizionare și alte ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀detalii relevante
Înregistrează corect detaliile apelurilor și actualizează baza de dat

Suntem o societate cu experienta pe piata muncii avand domeniile de activitate imobiliara si turism.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 19 Iul. 2024