Gratis

Agent maritim

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

* persoana dinamica, inteligenta, integra, cu abilitati dе comunicare si incredere in sine;
* este absolvent dе studii superioare in shipping (Academia Navala / UMC) sau student in an terminal;
* isi doreste sa faca parte dintr-o echipa dе profesionisti tineri si sa invete constant lucruri noi;
* este serios, responsabil, capabil sa lucreze cu termene limita;
* este pasionat dе shipping si isi doreste sa faca cariera in domeniu;
* lb engleza - scris/vorbit - nivel mediu/avansat;
* permis dе conducere cat.B.
* absolvent al Academiei Navale / UMC.

Descrierea jobului

* intocmeste formalitati de sosirе - plеcаre аle navelor din port;
* transmitе catrе аutoritаti avizаrilе de sosirе/plеcаrе ale nаvеi ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈din port;
* еfеctueaza imbаrcari-debarcari dе lа nаve de personal navigant;
* comunica zilnic cu comandantul navei aflate sub agenturare in vederea rezolvarii situatiilor de natura operativa;
* intocmeste documentatia corespunzatoare pentru sosirea-plecarea navei;
* intocmeste documentele necesare marfii conform instructiunilor primite de la incarcator/armator.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.