Gratis

Agent livrator sucuri naturale

Premium Fruct srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare si negociere, dinamic si cu initiativa, cunostinte PC.
︋︇︂︎︉︀︈︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Posesor carnet conducere categoria B.
Adaptabilitate si spirit de echipa.
Seriozitate, buna planificare si organizare personala.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor din depozit pe baza de documente.
Incarcarea/descarcarea sucurilor in/din autoutilitare Opel Combo sau Renault Kangoo
Transportul sucurilor in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀baza ︂︊︀︂​︂️︀︁​︅︎︀︈​️︍︀︀​︉︀︄︎​︁︄︌︇​︁︅︄︁​︉︋︈︂documentelor insotitoare la clientii din bucuresti si Ilfov
Livrarea comenzilor conform programului de distributie si/sau nevoilor clientilor.
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
Salariu fix motivant
Program flexibil
Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii.

Premium Fruct srl este o companie romaneasca care sub brandul Profructta fabrica si distribuie sucuri naturale 100%, din fructe romanesti si citrice, limonade imbuteliate in sticla de sticla.
Birouril in Bucuresti, str. Prof. Dr. Victor Babes nr. 3, sector 5,
Depozit si birouri in Ilfov, str. Crengutei nr. 193A, judetul Ilfov (pasaj Domnesti)
Fabrica in Campulung Muscel, str. Alexandru cel Bun nr. 21A, judetul Arges.
www.profructta.ro

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024