Gratis

Agent Imobiliar

VOLK CIRCLE S.R.L.

Candidatul Ideal

In prezent dezvoltam echipele de vanzari si cautam:

✅ Persoane pasionate de vanzari

✅ Persoane confortabile cu provocarile

✅ Persoane motivate si dornice de invatare

✅ Persoane proactive

✅ Persoane perseverente

✅ Persoane ambitioase, care nu se multumesc cu putin

✅ Experienta de lucru in vanzari este doar optionala, noi iti vom oferi tot suportul necesar

Descrierea jobului

Ca agent imobiliar:

✅ Vei invata sa prospectezi piata imobiliara

✅ Vei dezvolta propriul portofoliu de proprietati

︁︀​︂︃︃​︈︃​︀✅ Vei descoperi proprietari si clienti noi si ii vei convinge ca au nevoie de serviciile oferite de tine

✅ Vei identifica nevoile clientilor si le vei oferi cele mai bune solutii imobiliare

✅ Vei purta discutii de follow-up atat cu proprietarii, cat si cu clientii

✅ Vei viziona proprietatile din portofoliu impreuna cu proprietarii si clientii

✅ Vei negocia termenii si conditiile de vanzare, inchiriere sau achizitie

✅ Vei intermedia tranzactiile imobiliare si vei oferi suport continuu atat pentru proprietari, cat si pentru clienti, pe tot parcursul tranzactiilor, dar si dupa incheierea acestora

✅ Vei colabora strans cu Leaderii de vanzari pentru a atinge si pentru a depasi target-urile saptamanale

Salutare, suntem Volk Imobiliare, prima agentie imobiliara cu recenzii pozitive si adevarate in comunitati de proprietari, chiriasi si cumparatori.

Suntem un start-up in domeniul agentiilor imobiliare. O echipa tanara, dar cu peste 10 ani experienta in domeniul vanzarilor B2B si B2C si peste 7 ani in domeniul vanzarilor imobiliare.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024