Gratis

AGENT IMOBILIAR

SUVLADIM S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg sau colega dinamic și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Agent de Vânzări. Dacă sunteți o persoană energică, cu abilități excelente de comunicare și negociere, și vă place provocarea de a atinge sau depăși obiectivele de vânzări, sunteți candidatul potrivit pentru noi.

Descrierea jobului

Prospectarea și Identificarea Oportunităților: Identificarea și prospectarea activă a potențialilor clienți, precum și generarea de oportunități de vânzare în conformitate ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu obiectivele stabilite.

Prezentarea Produselor/Serviciilor: Prezentarea eficientă a caracteristicilor și beneficiilor produselor/serviciilor oferite de companie, adaptând discursul la nevoile specifice ale clienților.

Negocierea și Închiderea Vânzărilor: Negocierea condițiilor contractuale și încheierea cu succes a tranzacțiilor, asigurându-se că clienții sunt satisfăcuți și că relația cu aceștia este menținută pe termen lung.

Urmărirea și Gestionarea Portofoliului de Clienti: Menținerea unei relații strânse cu clienții existenți, oferind suport și soluții în timp util și contribuind la creșterea portofoliului de afaceri.

Raportare și Analiză: Furnizarea de rapoarte regulate privind activitatea de vânzări, analiza rezultatelor și identificarea unor strategii eficiente pentru îmbunătățirea performanțelor.

Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientare către client și atenție la detalii.
Abilități eficiente de gestionare a timpului și prioritizare.
Abilitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

Suntem o agenție imobiliară în plină expansiune și căutăm colaboratori motivați și dornici să construiască împreună cu noi un succes durabil în domeniul imobiliar. Dacă aveți pasiune pentru vânzări, sunteți comunicativ și vă doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, iată de ce să vă alăturați echipei noastre:
Oferim :
Oportunitate de Creștere Profesională:

Beneficiați de suportul și ghidarea unui mediu de lucru propice dezvoltării personale și profesionale.
Avansați în carieră în cadrul unei agenții imobiliare în creștere.

Comisioane Atractive :

Oferim comisioane atractive, în funcție de performanțe.

Echipă Colaborativă și Suport Continuu:

Lucrați într-o echipă dinamică, unde colaborarea și schimbul de idei sunt încurajate.
Beneficiați de suport continuu din partea echipei de conducere și a colegilor.

Training și Dezvoltare Profesională:

Accesați programe de training adaptate, menite să vă perfecționeze abilitățile în domeniul imobiliar.
Dezvoltați-vă constant cunoștințele și abilitățile pentru a rămâne în pas cu schimbările din industrie.

Portofoliu Diversificat de Proprietăți:

Aveți acces la un portofoliu variat de proprietăți, de la apartamente rezidențiale la spații comerciale și terenuri.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024