Gratis

Agent Imobiliar

Filip Evolution S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Nu căutăm doar un Agent Imobiliar! Te căutăm pe tine, cel care vrei mai mult, poți mai mult și faci mai mult pentru scopurile tale! Vrem să creăm o echipă de oameni cu mentalitate de învingători, așa că te vrem în echipa noastră!

Ce ai nevoie ca să fii și tu și noi mulțumiți de colaborare?
  • Să ai o atitudine pozitivă. Hai să vedem ce soluții putem găsi la provocările pe care le avem și să nu ne concentrăm pe problemă în sine.
  • Să fii de gașcă. Ne ințelegem super bine în firmă și așa vrem să fie în continuare.
  • Să fii dispus să înveți. Dacă nu înveți, nu crești, dacă nu crești, nici veniturile tale nu vor crește.
  • Să te îmbraci frumos - da, imaginea contează foarte mult, atât pentru tine, să te simți bine în hainele tale, dar și pentru a crea o impresie bună în fața clienților.
  • Să fii organizat.
  • Sa fii pus pe treabă. Doar prin acțiune obținem rezultate.
  • Să vorbești frumos, educat și corect.
  • Să ai permis de conducere și mașină. Deși nu este obligatoriu, asta ar ușura mult munca și ți-ar economisi mult timp.
  • Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • În primul rând, vei învăța. Noi vom veni cu sprijinul și informațiile necesare pentru ︁︀︂︃︃︈︃︁︃︀cel mai ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂bun start în acest domeniu.
  • Telefoane către potențiali clienți.
  • Întâlniri și discuții cu clienții.
  • Listarea imobilelor pe site-uri.
  • Vizionări la imobile cu potențiali cumpărători.
  • Postări pe social media.
  • Menținerea relației cu clienții.
  • Pe scurt, îți vei administra afacerea, pentru că această activitate depinde doar de tine și îți va aduce rezultate în funcție de implicare.

Ce oferim?
  • Venituri cu mult peste medie, din comisioane. Un agent, chiar și la început, poate câștiga peste 2.000 euro/lună, iar un agent bun, implicat, câștigă și peste 10.000 euro/lună, în Bacău!
  • Cursuri și sprijin pentru o adaptare ușoară în acest domeniu.
  • Autonomie.
  • Program flexibil.
  • Colegi tineri :)
  • Bibliotecă cu cărți pe care să le citesti în timpul orelor de lucru sau în timpul liber.
  • Atmosferă de lucru placută.
  • O echipă cu mentalitate de învingători.
  • Posibilitatea de creștere a comisioanelor.
  • Seriozitate (comisioanele le vei primi fără întârzieri, de fiecare dată!).
  • Concursuri cu câștiguri care să te motiveze.
  • Cărți de vizită cu poza ta.
  • O imensă oportunitate de a cunoaște oameni noi, de a-ți crea noi relații de colaborare și de a-ți extinde orizonturile!
De când avem nevoie?
Cât mai repede. Piața imobiliară are întotdeauna nevoie de oameni capabili.

Dacă te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea din cele 9 puncte, trimite-ne CV-ul tău și scrie și răspunsul tău la următoarea întrebare: De ce vrei acest loc de muncă?

Suntem o Agenție relativ nouă în piață, cu experiență de peste 5 ani în domeniu, dar cu o imagine puternic formată și cu reputație foarte bună!

Cea mai puternică voce este cea a sutelor de oameni cu care colaborăm și cu care am colaborat, nu laudele pe care ni le aducem singuri.

Avem o echipă tânără, cu energie, în continuă creștere, iar accentul este pus pe calitatea oamenilor din biroul nostru și nu pe cantitate.

Ne dorim EVOLUȚIE în imobiliare și recunoașterea clienților noștri, de aceea misiunea noastră este de a schimba imaginea agenților imobiliari din România prin oferirea de servicii excepționale clienților noștri.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024