Gratis

AGENT IMOBILIAR

CLASS ENTERPRISE INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Te invitam sa te alaturi echipei daca ai experienta in vânzări, preferabil în domeniul imobiliar. Daca ai abilități excelente de ︋︉️︎︀︂︆︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎comunicare și negociere, daca ai cunostinte despre piața imobiliara locala, esti familiarizat cu utilizarea software-urilor de management imobiliar și a platformelor de listare online este si ai o abordare orientată către satisfacerea nevoilor clienților, inseamna ca tu esti persoana pe care noi o cautam.

Cerinte:
  • Minim 3 ani experienta în domeniul vânzărilor in domeniul real estate
  • Abilitati de negociere si persuasiune;
  • Seriozitate si profesionalism;
  • Abilități în prioritizarea și organizarea activității, multitasking
  • Profesionalism în tratarea clienților și a partenerilor externi
  • Abilități excelente de comunicare orală și scrisă, atenție la detalii, prioritizarea și atingerea obiectivelor din deadline
  • Creativitate în crearea de conținut online, proactiv în rezolvarea problemelor, adaptabilitate

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Contribuie la îmbunătățirea continuă a procesului de vânzări;
  • Organizeaza prezentările de vânzări și se asigura că toate materialele ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de prezentare a vânzărilor sunt pregătite înainte de termenele limită;
  • Promovarea si vanzarea apartamentelor catre clienti
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti
  • Intocmirea ofertelor personalizate si negocierea contractelor
  • Urmareste si mentine relatia cu clientii existenti
  • Raportarea periodica a activitatii desfasurate
  • Participarea la crearea de continut foto-video pe retelele de social media pentru promovarea proprietatilor aflate la vanzare

Beneficii:
  • Se ofera salariu de baza + comision din vanzari
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu high-class, dezvoltarea unei sfere de influență prin interactionarea cu clienți premium.

CLASS ENTERPRISE INVEST SRL este un important dezvoltator de proiecte imobilare din București. Misiunea noastră vizează dezvoltarea unor proiecte inovatoare, folosindu-ne de cele mai înalte cerințe de calitate și, în același timp, suntem atenți și la mediul înconjurător. Construim pentru clienții noștri și, mai mult decât atât, le îmbunătățim calitatea vieții și îi asigurăm de suportul nostru permanent printr-o relație de parteneriat.

Dovada succesului nostru constă în miile de familii mulțumite de casele construite de noi.

Încă din 2010 am construit mai mult de 3.000 de apartamente. Valoarea totală de piață a proiectelor imobiliare dezvoltate de noi se ridică la 170 milioane de euro.

Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 9 Aug. 2024