Gratis

Agent Imobiliar Vision Estate

Voice Comunication S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

• Are capacitatea de a se adapta usor la orice situatie si de a lucra intr-un mediu dinamic;
• Dorinta de educatie continua;
• Abilitati de comunicare, socializare si prezentare;
• Perseverenta in atingerea obiectivelor stabilite si a deadline-urilor;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
• Prospectarea continuă a pieței imobiliare în scopul cunoașterii imobilelor propuse de către proprietari spre tranzacționare precum și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀a cererii de servicii din partea clienților;
• Completarea fișei imobilului pentru fiecare proprietare ofertată;
• Contactarea proprietarilor și vizionarea proprietăților oferite spre tranzacționare;
• Introducerea ofertei în baza de date și actualizarea permanentă a acesteia;
• Oferirea consultanței la birou și prezentarea ofertei de servicii a companiei;
• Negocierea prețului final de vânzare sau închiriere;
• Urmărirea derulării și finalizării tranzacției intermediate;

Noi iti oferim:
• Suport educational permanent;
• Comison atractiv din tranzactii;
• Sansa de dezvoltare profesionala si personala;
• Mediu de lucru prietenos;

Agentia Vision Real Estate Company este formata dintr-o echipa tanara, energica si ambitioasa, conturand mediul ideal dezvoltarii tale. Convingerea noastra este ca succesul in imobiliare se realizeaza cu sprijinul echipei, mentorat in activitate, mediu de lucru prietenos si dispus oricand sa ofere ajutor.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024