Gratis

Agent imobiliar / vânzări

GRION DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm persoane cu:
-Experiență în vânzări (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie)
-Abilități excelente de comunicare și negociere
-Ambiție, ︇︎︌︌︂︇︍︎​︈︊︀︆​︁︁︎️​︊︄︆︄​︍︆︍︅︇︂︅︆︈︁︂︊motivație și dorință de a învăța
-Spirit de echipă și orientare către clienți

Cerințe:
-Prezentabil și respectuos
-Inițiativă, comunicare, lucru în echipă
-Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
-Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
-Prezentarea și promovarea produselor companiei

Ce oferim:
-Mediu de lucru prietenos ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄și suportiv
-Comisioane atractive și bonusuri de performanță
-Posibilitate de dezvoltare profesională și training continuu
-Program flexibil
-Posibilități reale de afirmare și avansare în cadrul companiei
-Echipă tânără

Grădinaru Imobiliare activează de peste 17 ani în domeniul vânzărilor de locuințe, închirierilor, reamenajărilor interioare și exterioare și în construcția de locuințe.
De-a lungul timpului, mereu am căutat să ne extindem și să ne diversificăm gama de clienți, prin cele mai moderne mijloace, punând în prim plan dorințele și nevoile esențiale ale clienților.
Dacă îți dorești să faci parte dintr-o agenție de succes și să îți dezvolți cariera în imobiliare, contactează-ne:
0766347872 ; omar.imobiliare@gmail.com
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024