Gratis

Agent Imobiliar / Real Estate Consultant Bucuresti

R&D ADVISERS
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem Residential Excellence Team pentru ca de mai bine de 14 ani, la R&D Advisers conectam clientii cu dezvoltatorii de ansambluri rezidentiale intr-o maniera impecabila, asigurand succesul proiectelor imobiliare

Candidatul Ideal:
Abilitati excelente de comunicare;
Abilităţi de negociere, responsabilitate si organizare;
Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultate;
Cunostinte de limba engleza, la nivel cel putin conversational;
Cunostinte PC, Detinator permis categoria B si autoturism personal;

Descrierea jobului

Consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare;
Promovarea proprietatilor si serviciilor din portofoliul agentiei;
Crearea si mentinerea relatiilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu proprietarii imobilelor si cu clientii;
Prospectarea pietei si cresterea portofoliului de clienti
Raspunderea prompta si profesionista la cererile primite;
Identificarea ofertelor potrivite pentru fiecare solicitare in parte;
Vizionarea imobilelor cu clientii interesati;
Atingerea targetului lunar;

Facilitati:
Oportunitatea de a lucra in cadrul uneia dintre cele mai bune echipe de real estate din Romania;
Traininguri permanente si consiliere de specialitate intr-o echipa de top;
Loc de munca stabil si pe termen lung in cea mai dinamica industrie de servicii;
Sistem de comisionare avantajos;
Conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
Echipa de profesionisti, tanara si entuziasta;
Castiguri substantiale, mult peste media pietei, cu potential nelimitat.
Mediu de lucru pozitiv, dinamic si care iti recunoaste meritele.

R&D Advisers s-a impus in Mai 2024 in cadrul Galei Anuale - Imobiliare Awards intre principalii finalisti la categoria "AGENTIA ANULUI in Romania"
R&D Advisers a obtinut in Mai 2023 in cadrul Galei Anuale - Imobiliare Awards premiul de excelenta “12 ani de leadership in imobiliare” si recunoasterea meritata drept unul din liderii pietei rezidentiale din Romania.
R&D Advisers s-a impus in anul 2022 ca una din cele mai importante 4 companii imobiliare din Romania, titlu recunoscut in cadrul celei mai importante si prestigioase gale de real estate: Gala Imobiliare Awards.
R&D Advisers a primit prestigiosul premiu “Agenția imobiliară de reprezentare a dezvoltatorului in anul 2021” in cadrul Galei Profesionistilor in Imobiliare 2021, organizata de CPI și Imobiliare.ro.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024