Gratis

Agent imobiliar cu sau fara experienta

EMPIRE ESTATE S.R.L.
12 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Sa detina excelente abilitati de comunicare;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;
- Prezenta business;
- Perseverent, punctual, dornic de succes;
Nu se ofera salariu fix. Salarizarea este pe baza de comision 50% din tranzactiile efectuate. Program de lucru Full time.
Nu se adreseaza studentilor care au ca si prioritate facultatea.
Este potrivit celor care locuiesc sau intentioneaza sa locuiasca in Bucuresti.

Descrierea jobului

Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de vanzare și închiriere a imobilelor din Bucuresti din portofoliul agenției. Venim zilnic la birou ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂(sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi clientilor cele mai bune servicii posibile.

Credem în potențialul fiecăruia și îți oferim oportunitatea să îți construiești o carieră de succes într-un mediu competitiv și prietenos.
Consideram ca este de datoria noastra nu doar sa gasim o proprietate potrivita clientului, ci sa gasim proprietatea ce reprezinta clientul, combinatia perfecta intre cerintele clientului, pret, locatie, facilitati si design
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024