Gratis

Agent Imobiliar CNST Imobiliare

Cri Top 20 S.R.L.
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ne dorim persoane ambițioase, curajoase, rapide și curioase, calități esențiale.
Nu are importanta daca ai sau nu experienta in domeniul imobiliar, noi iti vom oferii toate instrumentele si informatiile necesare pentru a incepe o cariera de succes in domeniul imobiliar, cautam sa construim o echipa tanara intr-un mediu modern de lucru. Daca esti in cautarea unui job cu venituri peste medie dar si un program flexibil, esti o persona ambitioasa si dornica sa evolueze pe plan profesional te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Jobul de agent imobiliar este unul dinamic, ofera oportunitati financiare peste medie dar in acelasi timp si flexibilitate.
- Vanzarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀si inchirierea proprietatilor;
- Analiza cererilor clientilor;
- Consultanta imobiliara;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prospectarea pietei ︈︆​︁︂︁​︁︆︅​︄︆si identificarea oportunitatiilor de dezvoltare;
- Gestionarea bazei de clienti cu potentiali clienti si clienti activi;
- Broker imobiliar - interactionezi cu proprietari si clienti, stabilesti relatii, intermediezi si facilitezi tranzactiile imobiliare;
- Antreprenor: inveti, te experimentezi si iti dezvolti propria afacere in viitorul apropiat.

- Traininguri (office/teren) si cursuri de specializare;
- Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei;
- Birou modern intr-o zona centrala;
- Oportunitate de castiguri peste media din piata;
- Colaborare pe termen lung;
- Echipa tanara, unita si dinamica;
- Suport din partea trainerilor nostri.

Suntem o agentie relativ noua, cu o experienta de 10 ani in piata. Cautam sa promovam un mod modern de a trata domeniu imobiliar.
Oferim clientilor nostrii o experienta inedita si un concept nou in piata imobiliara din Romanaia

Ne dorim EVOLUȚIE în imobiliare și recunoașterea clienților noștri, de aceea misiunea noastră este de a schimba imaginea agenților imobiliari din România prin oferirea de servicii excepționale clienților noștri.
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024