Gratis

Agent imobiliar Cluj-Napoca și/sau Florești

SC RBCCLUB SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Noi suntem RBC Imobiliare, agenție imobiliară din Cluj-Napoca și zona metropolitană.
Căutăm colegi noi cu sau fără experiență, full-time, care să activeze în domeniul imobiliar departament rezidențial și/sau comercial.

Suntem o echipă de peste 10 persoane, dar parcă nu mai facem față la câți clienți și proprietăți avem de văzut. Așa că avem nevoie de ajutor, adică de ajutorul tău.
Dacă te atrage acest domeniu trimite-ne un mesaj la care să atașezi o Scrisoare de Intenție și un CV. Ne interesează vârsta și Căutăm persoane harnice. Dacă nu îți place să lucrezi, dacă nu îți place să ieși pe teren și îți place mai mult să stai pe Facebook sau la Birou mai bine nu ne trimite CV-ul tău.

îți oferim un birou modern, toată baza materială și o bază de date cu peste 10.000 de proprietăți. îți oferim și mașină de firmă, decontarea transportului dacă nu ai permis auto, carte de muncă bineînțeles ( NU lucrăm cu PFA cum fac ceilalți :) ), salariu fix și comision din încasări.
Toate se stabilesc la interviul final, așa că nu suna doar să ne întrebi cu cât te plătim.

Ce căutăm? Căutăm oameni harnici, cu dorință de muncă, cărora le oferim posibilitatea de a avansa în carieră. Căutăm persoane care să activeze în Cluj-Napoca sau Florești și zona Metropolitană pe departamentul rezidențial și/sau comercial.

Descrierea jobului

Îți oferim tot suportul logistic, program de muncă flexibil de luni până vineri. Sâmbăta noi nu lucrăm, dar dacă insiști, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ai chei de la birou și poți veni și sâmbăta. Vacanțe prelungite de Paști și Crăciun de până la 2 săptămâni.

Responsabilităţi:
  • Prospectarea pieţei imobiliare și identificarea de clienți potențiali.
  • Consilierea clienţilor pe tot parcursul vânzării/închirierii.
  • Crearea şi menţinerea portofoliului de clienti, colaboratori și parteneri.

Beneficii:

RBC Imobiliare îți oferă 4 grile de salarizare diferite, create pentru confortul tău financiar și nevoile fiecăruia în parte.

Salariu fix + comision (în primele 2-3 luni) ulterior primelor 2-3 luni se alege modalitatea preferată de colaborare, comision din încasări, maşină de serviciu, suport tehnic, bază materială și comisioane de până la 50% în funcție de modalitatea de colaborare aleasă.
Depinde de tine și dorința ta de muncă, noi cu siguranță vom dori să te păstrăm dacă faci treabă bună. Așa că alătură-te echipei noastre, nu ai nimic de pierdut. Trebuie doar să investești timp ca și noi, iar poate împreună vom face treabă bună.

Peste tot gasesti anunturi cu: „se cauta persoane dinamice, cu experienta in vanzari, dispuse sa munceasca cu program prelungit…, oferim pachet salarial motivant cu posibilitate de avansare”.

Noi la RBC Imobiliare cautam persoane interesate sa munceasca si sa le placa neaparat munca in echipa. Ideal este sa iti placa si domeniul imobiliar, insa sa ai succes in acest domeniu trebuie sa fii mult mai bun de atat. Un consilier imobiliar trebuie sa fie preocupat in primul rand de client si de prestanta sa. Nu trebuie sa ai o pregatire prealabila, singurul lucru pe care il cerem de la tine este dorinta de a invata, de a te implica si a pune pe primul loc ce faci si pe locul 2 asteptarile financiare. De ce? Fiindca atunci cand te implici si esti serios, clientii fericiti iti vor aduce si automat satisfactie financiara. Pe cand invers nu se poate! Noi iti oferim toate parghiile si mecanismele de care ai nevoie. Echipa RBC Imobiliare este gata sa te primeasca oferindu-ti atat baza materiala cat si training-ul de initiere in imobiliare.

Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024