Gratis

Agent dezvoltare retea magazine - Suceava

LICURICI IMPEX SRL

Candidatul Ideal

CANDIDATUL IDEAL:

- Sa ai cel putin diploma de bacalaureat
- Sa fi lucrat macar un an in vanzari sau in gestiune marfuri
- Sa detii permis de conducere categoria B, fara incidente majore

NE DORIM O PERSOANA:

- Integra, serioasa, cu un simt al responsabilitatii dezvoltat
- Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
- Cu rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
- Cu capacitate de a lucra multi-tasking si rezistenta la stres

Descrierea jobului

Responsabilitatile JOB-ului:

- Vei fi responsabil de mentinerea respectiv dezvoltarea relatiilor de lunga durata cu clientii din portofoliu
- ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Vei fi responsabil de gestiunea marfii din depozit
- Vei vizita clientii de pe ruta alocata si vei efectua inventarierea stocurilor in magazinele din retea
- Vei expune in magazine produsele si materialele promotionale conform standardelor agreate
- Vei avea in vedere sa intretii si sa-ti dezvolti portofoliul de clienti
- Vei fi ambasadorul companiei in randul clientilor actuali si potentiali

CE ITI PUTEM NOI OFERI:

♦ Salariu fix si bonusuri in functie de performanta
♦ Beneficiile extrasalariale: bonuri de masa, prime si cadouri de sarbatori
♦ Autoturism de serviciu
♦ Instruire in acord cu standardele postului si ale companiei
♦ Oportunitate de dezvoltare profesionala

LICURICI IMPEX SRL este unul din principalii distribuitori de produse din categoria FMCG din zona Moldovei. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova precum si in Bucuresti. Compania noastra comercializeaza o gama variata de produse si are incheiate parteneriate cu producatori de top al produselor din tutun respectiv al bauturilor alcoolice si non-alcoolice.

Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!

► Tinta noastra ramane: satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.

Managerii de top ai companiei sunt: specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului si al vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 27 Oct. 2024