Gratis

Agent dezinsectie-dezinfectie-deratizare

MARION GRUP SRL

Candidatul Ideal

- absolvent de studii medii
- permis de conducere categ. B
- domiciliul in Cluj-Napoca
- ordonat, responsabil, politicos
- bune abilitati de comunicare si gestionare a situatiilor dificile
- experienta in domeniu reprezinta avantaj dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Efectuarea operatiunilor de dezinsectie-dezinfectie-deratizare la adresele clientilor
- Operarea echipamentului specific pentru efectuarea operatiunilor
- Conducerea autovehiculului ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂pana la adresele clientilor
- Completarea documentelor necesare dupa efectuarea operatiunilor
- Interactiunea cu clientii in termeni de amabilitate, seriozitate, profesionalism

Beneficii:

- salariul de debut 4000 RON
- masina de serviciu
- prime de sarbatori
- prima de vacanta
- plata orelor suplimentare

Daca esti o persoana dinamica, interesata de angajamente pe termen lung, vino alaturi de noi!

De 20 de ani MARION GRUP presteaza servicii DDD in plan local.

Fondatorul companiei isi doreste o echipa de oameni profesionisti motivati de aceleasi principii pe care a cladit firma: corectitudine, seriozitate, devotament, profesionalism, grija fata de client.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024