Gratis

Agent de Vânzări

ON TIME ZAHNVORSORGE S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm agenți de vânzări care să vorbească fluent limba italiana sau spaniola, să fie pasionați de vânzări și orientați spre performanță. Candidatul ideal este o persoană energică, comunicativă, motivată, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic. Experiența anterioară în vânzări reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie, deoarece oferim suport și training continuu.

Descrierea jobului

Ce îți oferim:

Salariu de 4000 lei în primele 3 luni (perioada de probă), cu o creștere la 5000 ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄lei/lună după această perioadă
Bonusuri de performanță încă din prima lună, indiferent de perioada de probă

Program de lucru:
Luni-Vineri, de la 11:00 la 20:00, cu 8 ore de lucru și o oră pauză
  • Mediu de lucru motivant și modern, perfect pentru dezvoltarea ta profesională
  • Training specializat pentru vânzări și suport continuu în atingerea performanțelor
  • Weekenduri libere, pentru un echilibru între viața personală și profesională
  • Team building-uri periodice, pentru a consolida echipa și a ne distra împreună

Responsabilități:
  • Contactarea potențialilor clienți care și-au manifestat interesul pentru serviciile noastre
  • Explicarea ofertelor și produselor On Time Zahnvorsorge și transformarea acestora în clienți activi
  • Menținerea unei relații bune cu clienții și atingerea obiectivelor de vânzări

On Time Zahnvorsorge este o companie cu o experiență de 7 ani pe piață, având firma mamă cu sediul în Germania. În toți acești ani, am reușit să construim o echipă dedicată și performantă, care pune accent pe calitate și inovație în relația cu clienții. Credem în susținerea dezvoltării profesionale a fiecărui membru din echipă, iar mediul nostru de lucru este unul deschis, dinamic și prietenos. Ne mândrim cu un colectiv unit și cu un angajament ferm pentru succesul pe termen lung. Te invităm să ni te alături și să creștem împreună!

Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024