Gratis

Agent de vanzari teren

FLONY
3 poziții

Candidatul Ideal

Ai putea să vinzi și gheață eschimoșilor? Iubești să interacționezi cu oamenii, să negociezi și să oferi valoare? Dacă ești ︇︋︆︀︍︍︍︌︍︋︂︇︁︁︎︍︋︌︇︊︃︎︊︎︈︉︎︈︅︃︎︀un bun expert în vânzări pasionat ceea ce face și cu minim 2 ani de experiență, te invităm să descoperi mai multe despre această nouă oportunitate de job.

Căutăm un agent de vânzări orientat spre rezultate care să contribuie la creșterea cotei noastre de piață generând noi oportunități de vânzare.

Și pentru că îți respectăm timpul, începem cu câteva motive importante pentru care să te oprești aici și să NU aplici la acest anunț:

NU aplica la acest job dacă:
  • Nu ai lucrat cel puțin 2 ani într-un rol similar din vânzări, relații cu clienții sau customer care
  • Consideri că efortul depus e mai important decât rezultatele
  • Nu deti carnet de conducere
  • Urăști să vorbești la telefon (în special cu clienții)
  • Urăști să prezinti oferta clinetilor
  • Te simți incomod când vinzi, negociezi sau ceri ceva
  • Cei dragi ție pot să confirme: nu ești omul care să organizeze resurse sau oameni, nici măcar pentru un city break!
  • Nu ești dispus să studiezi noi piețe, produse sau medii concurențiale
  • Ești mulțumit de nivelul tău profesional și financiar

Descrierea jobului

Descoperă mai jos abilitățile pe care le căutăm la următorul nostru agent de vânzări.

Hai să ne cunoaștem dacă: ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄
  • ︁︀︂︃︃︁︂Ai lucrat cel puțin 2 ani pe un rol similar
  • Îți place să vinzi și o faci natural
  • Rezultatele tale vorbesc de la sine pentru că le pui în prim-planul activității tale
  • Te simți în largul tău să setezi, atingi și chiar depășești obiective
  • Pentru că asculți, știi să îți adaptezi limbajul în funcție de interlocutor; ești ca un cameleon al comunicării
  • Ești un negociator iscusit care știe să asculte, dar și să ceară
  • Te descurci de minune să gestionezi resurse într-o fereastră limitată de timp
  • Ești dispus să te familiarizezi cu produsele noastre, dar și cu piața în care activăm
  • Ai abilitățile necesare ca să rezolvi obiecții, provocări sau probleme neașteptate
  • Știi că un „Nu” este doar începutul unei conversații – ești o fire perseverentă

Ne potrivim până aici? Minunat. Iată ce responsabilități ți-am pregătit în cadrul firmei noastre.

Ce vei face la job:
  • Te deplasezi si prezinți oferta în zona ta dedicata
  • Contactezi potențialii clienți pentru a crește cifrele de vânzări ale companiei
  • Păstrezi relația cu clienții actuali și le oferi valoare cu fiecare interacțiune ce se ivește
  • Răspunzi la telefon atunci când suntem apelați de către potențiali clienți cu diverse cereri sau întrebări
  • Faci follow-up în diverse situații, inclusiv după trimiterea unei oferte
  • Atingi targhetul de vânzări stabilit încă de la început

De ce o să îți placă să lucrezi la noi:

Masina, telefon si laptop. Primesti masina , laptop si telefon de munca pentru a resui sa lucrezi si sa te organizez cat mai eficient
Bonus din vânzări. Te poți baza pe un salariu fix la care adăugăm și un bonus de performanță. Știi de la început care sunt criteriile de bonusare și cum le poți obține.
Buget de educație. Punem preț pe dezvoltarea ta personală și profesională continuă - de aceea îți dăm acces la o bibliotecă de cursuri și cărți în valoare de peste 30.000 euro.
Îți respectăm timpul liber. La noi, zilele libere sunt cu adevărat libere.
Stabilitate în carieră. Lucrezi într-un business deja validat ce activează într-o piață aflată în plină creștere. Înaintăm cu repeziciune – și te păstrăm alături de noi.
Știi la ce să te aștepți. Suntem transparenți în legătură cu așteptările noastre și vei ști încă din prima zi care îți sunt responsabilitățile.
Îți pui amprenta. Suntem o afacere aflată în plin proces de creștere, deci avem nevoie de profesioniști proactivi și implicați. Ca agent de vânzări, contribui real la creșterea afacerii.
Te mândrești cu produsul pe care îl vinzi. E demotivant să vinzi un produs îndoielnic, nu-i așa? Când faci parte din echipa noastră, scapi de sentimentul stânjenitor că nu îi oferi clientului cea mai bună opțiune.
Lucrezi direct cu antreprenorul. Lucrezi direct cu antreprenorul afacerii și ai oportunitatea de a învăța lucruri valoroase.

*Ca să parcurgi cât mai ușor textul, am folosit forma de masculin. Așteptăm însă cu interes aplicații de la persoane de toate genurile.

Descrierea companiei

Descrierea companieiCe trebuie sa afli despre noi?
Suntem o afacere aflată în plină creștere ce ajută românii să ofere daruri într-un mod mai simplu, mai plăcut.
Suntem pe primele locuri din piata in productia si comercializarea pachetelor de absolvire si a cosurilor cadou, iar in centrul a tot ceea ce facem se afla satisfactia clientilor nostri. Lucram cu multa atentie la fiecare pachet de absolvire pe care il trimitem, colaboram cu succes in crearea si livrarea cadourilor si credem ca, prin toate eforturile pe care le depunem, reusim sa facem diferenta in momentele relevante
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024