Gratis

Agent de vanzari/ Reprezentant vanzari

AJUTOR CREDIT CONSULTING

Candidatul Ideal

Te recunoști?
Ești persuasiv(ă) și îți place să comunici?
Ești pasionat(ă) de vânzări sau consultanță și știi cum să construiești relații de încredere cu clienții?
Ai visat să-ți crești veniturile dincolo de medie?
Îți place să găsești soluții și să faci parte dintr-o echipă?
Te simți motivat(ă) atunci când știi că ai libertatea de a învăța și a te dezvolta constant?
Dacă da, atunci locul tău e alături de noi! Oferim un contract de muncă stabil, un mediu de lucru dinamic și prietenos, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și suport continuu din partea echipei.

Descrierea jobului

Ce vei face?
În fiecare zi vei deveni eroul clienților noștri, ghidându-i prin toate etapele procesului de creditare. Iată câteva ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂dintre superputerile pe care le vei folosi zilnic:
Identifici nevoile financiare ale clienților și le oferi soluțiile potrivite
Consiliezi clienții cu privire la cele mai bune soluții de creditare (noi te ajutăm pe partea de analiză!).
Vinzi activ pachetele de servicii ale companiei și construiești relații de încredere pe termen lung.

Alătură-te echipei AJUTOR CREDIT!
Imaginează-ți că te trezești dimineața plin(ă) de energie, știind că în fiecare zi faci o diferență în viețile oamenilor. Nu doar că îi ajuți să își realizeze planurile, dar în același timp te bucuri de succesul tău personal și profesional. Asta înseamnă să contribui cu abilitățile tale unice, să vii cu soluții și idei pentru produse noi, care să îmbunătățească și să diversifice oferta noastră. Aici, nu este vorba doar despre un job, ci despre o călătorie de dezvoltare continuă, în care îți vei descoperi și depăși limitele. Iar noi suntem aici pentru a te susține la fiecare pas.
Cine suntem noi? Suntem cei care fac procesul de creditare accesibil, simplu și transparent. Am pus bazele unei echipe de profesioniști care au 15 ani de experiență în domeniul bancar, iar acum îți oferim ocazia de a te alătura acestei misiuni de a ajuta oamenii să găsească soluțiile financiare ideale. Vrem să creștem împreună, să învățăm împreună și, mai ales, să ne bucurăm împreună de reușite!

Ce îți oferim?
Venituri progresive: comisioane progresive bazate pe performanță + parte fixă
Bonusuri de performanță: îți recompensăm efortul!
Program flexibil – timpul tău, regulile tale! Oferim autonomie deplină, deoarece apreciem capacitatea ta de a învăța pe cont propriu, abilitățile tale de organizare și talentul de lider. În echipa noastră, ai libertatea de a-ți structura activitatea în modul care funcționează cel mai bine pentru tine, punând în valoare inițiativa și responsabilitatea.
Birou modern: la 2 minute de metroul Grozăvești.
Asigurare medicală privată: Regina Maria.
Training gratuit și mentorat: învățare continuă și dezvoltare profesională.
Relaxare la birou: masaj și teambuildinguri cu echipa.

AJUTOR CREDIT ofera consultanta personalizata pentru gasirea celor mai potrivite solutii de creditare, la toate bancile din Romania. Dupa 15 ani de cariera in sistemul bancar, am pus bazele unui nou serviciu de consultanta prin care clientii pot sa obtina resursele financiare de care au nevoie, atunci cand au nevoie, printr-un proces simplu, bazat pe incredere, transparenta si profesionalism.

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024