Gratis

Agent de Vanzari in Magazin Fizic

UNITEL SRL

Candidatul Ideal

- Minim diplomă de Bacalaureat
- Inclinație spre domeniul tehnic și a vânzării de produse
- Memorie bună, dorința de învățare
- Abilități bune de comunicare

Descrierea jobului

Responsabilitățile includ asistarea clienților în alegerea produselor, prezentarea caracteristicilor și beneficiilor, gestionarea stocurilor și menținerea unui mediu de lucru curat ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄și organizat.

- Durată: 4 ore pe zi (part-time)
- Program: 09:00 - 13:00 (posibilitate de 14:00 - 18:00 în cazuri speciale)
- Jobul este on-site. Locație: magazin fizic, Sibiu
- Salariu net: 2000 de lei
- Perioada de probă 90 de zile
- Studenții sunt bineveniți

Beneficii suplimentare după perioada de probă:
- Tichete de masă de 400 lei
- Bonus de performanță la depășirea targetului lunar de vânzări
- Posibilitatea de a trece la full-time

UNITEL SRL din Sibiu, înființată în 1992, are sediul in Sibiu. Compania este specializată în comerțul cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și a electronicelor.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024