Gratis

Agent de Vanzari - Distribuție Produse Chimice

B.A.D.S. BRASOV S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență de minim 2 ani în vânzări (preferabil în distribuția de produse chimice sau domenii conexe).
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra independent.
Cunoștințe tehnice despre produsele chimice reprezintă un avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Descrierea Postului:

Suntem o companie de distribuție de produse chimice, cu o prezență solidă pe piață, și căutăm un ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Agent de Vânzări dinamic și motivat pentru a ne extinde echipa! Dacă ai experiență în vânzări și pasiune pentru industrie, te invităm să ni te alături!

Responsabilități:

Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți din domeniul industrial și comercial.
Promovarea și vânzarea produselor chimice (materii prime, dezinfectanți, produse pentru industria alimentară, etc.).
Identificarea de noi oportunități de afaceri și extinderea rețelei de clienți.
Negocierea contractelor și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții.
Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica trenduri și a propune strategii de vânzări eficiente.
Asigurarea unui serviciu post-vânzare excelent pentru clienți.

Oferim:

Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision din vânzări).
Posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator.
Training și suport pentru dezvoltarea profesională.
Telefon și laptop.

Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine proactivă, și vrei să faci parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău la oldraghici@gmail.com sau contactează-ne la 0722.463.727

Te așteptăm în echipa noastră!

B.A.D.S. Brasov este o companie cu capital integral romanesc infiintata in anul 1994.

Suntem specializati in comercializare si distributia produselor pentru deszapezit, produselor chimice si materiilor prime pentru industrie.

Societatea detine flota de masini dotate corespunzator transportului ADR si personal calificat, reusind sa satisfaca nevoile fiecarui client.

Depozitul din Brasov permite livrarea din stoc a marfurilor.

Am imbunatatit calitatea serviciilor oferite investind in pregatirea personalului, largind gama de produse si acordand o atentie sporita protectiei mediului.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024