Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Agent de Turism

HAPPY NICO TOUR 25 S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal


- persoana serioasa, muncitoare;
- cunostinte de operare MS Office (Word, Excel);
- abilitati de comunicare in limba engleza;
- buna cunoastere si utilizare a retelelor de socializare.

Descrierea jobului

Agenția de turism Niconia Travel din Pitesti este în căutarea unor colegi entuziaști și pasionați de călătorii!

Echipa tânără ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀dar cu experienta profesionala, cautam o noua colega,pe poziția de agent de turism .


RESPONSABILITATI:
�• Preia şi transmite mesaje telefonic si/sau email;
�•Elaboreaza și redacteaza documentele și situațiile cerute: vânzarea și organizarea de pachete turistice;
�• Arhiveaza / scaneaza/ fotocopiaza diverse documente la cerere;
�• Raspunde de gestionarea diverselor probleme administrative legate de spatiul in care isi desfasoara activitatea;
�• Aptitudinea de a lucra cu documente, capacitatea de a gestiona informatii;
�• Cunoștințe despre destinații turistice și tendințele din industrie;
�• Abilități de comunicare și orientare către client si dorința de a colabora pe termen lung.

Ce va oferim:
* Muncă într-o atmosferă pozitivă, alături de o echipă antrenată și axată către obținerea performanței;
* Parteneriat activ și posibilitatea de a contribui la strategia agenției si beneficiile aferente colaborarii

🍀Dacă vrei să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău.

Descrierea companiei

Echipa tânără dar cu experienta profesionala, cautam o noua colega,pe poziția agent de turism .

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.