Gratis

AGENT DE TURISM

Fabiola Turism
2 poziții

Candidatul Ideal

-Cunostinte operare PC;

-Atestatul de agent turism reprezinta avantaj;

-Seriozitate.

Descrierea jobului

- intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;

- rezervarea serviciilor turistice;

- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀urmarirea derularii actiunii turistice;

- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;

- stabilirea si mentinerea relatiilor atat cu furnizorii cat si cu clientii;

Descrierea companiei

Despre noi:

Agentia Fabiola&Alex Turism este o agentie de turism tour operatoare care se ocupa cu turismul scolar. Noi organizam cele mai frumoase excursii si tabere in toata tara. Detinem o flota de 5 autocare, un parc de distractii in jud Arges si un portofoliu generos de clienti.

Te rugam sa iti depui cv-ul pe mail si te vom contacta noi!!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024