Gratis

AGENT DE TURISM

THINK GREEN SOLUTIONS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Excelente abilitati de comunicare, negociere si de gestionare a relatiei cu turistul;
- Persoana proactiva si orientata spre rezultate;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Persoana ambitioasa si motivata de rezultate;
- Limba engleza sau alta limba de circulatie internationala
- Alta limba straina constituie avantaj
- Cunostinte minime operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- Domiciliul in Alba Iulia sau imprejurimi

Descrierea jobului

- Contactarea si contractarea agentiilor turistilor
- Stabilirea si mentinerea relatiilor cu turisti
- Incheierea de contracte cu turisti
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Asigurarea catre turisti a informatiilor privind cadrul de desfasurare al contractelor
- Promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice ale agentiei catre turisti
- Intocmirea si verificarea documentelor si a contractelor
- Realizarea de rapoarte si analize pe baza activitatii desfasurate

Descrierea companiei

Agentie de turism in Alba Iulia, strada Closca.
Publicat 19 Iul. 2024 Reactualizat 19 Iul. 2024 Expiră 18 Aug. 2024