Gratis

Agent de turism / Manager Agentie

R&M HOLIDAY TOUR S.R.L.

Candidatul Ideal

Agent de turism/Manager agentie de turism

- EXPERIENTA IN TURISM ( AGENTIE DE TURISM) minim 2 ani
- persoana organizata, muncitoare, dornica de perfectionare profesionala;
- cunoasterea pietei de produse turistice;
- cunostinte de baza in MS Office (prelucrare date Excel, redactare Word);
- cunostinte de limba engleza.
- cunostinte de administrare a unui website-reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Planificarea si organizarea calatoriilor pentru clientii nostri, inclusiv rezervarea de bilete de avion, cazare si alte servicii de calatorie
Consilierea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂clientilor cu privire la destinatiile turistice, ofertele si promotiile disponibile
Gestionarea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii de servicii turistice
Coordonarea activitatilor de marketing si promovare a agentiei de turism

Beneficii:
Principalul beneficiu este ca puteti coordona intreaga agentie inca de la inceput
Salariul este intre 3000 lei si 10000 lei NET in functie de cunostinte si implicare,dar acesta mai poate creste.
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos
Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera
Oportunitatea de a ajunge director de agentie
Beneficii suplimentare si bonusuri de performanta,tichete de masa,
un pachet personal gratuit cel putin o data pe an.
Decontarea transportului,prime de sarbatori, zile de nastere,etc

R&M HOLIDAY TOUR este o agentie tour-operatoare nou infiintata al carei scop este de a oferi servicii complete in conditii de calitate, stabilind diferenta prin profesionalism, implicare si o abordare consultativa a relatiilor cu clientii. Oferim ceea ce promitem si promitem doar ceea ce putem livra. Serviciie noastre sunt insotite de loiaitate, onestitate si etica, lucrand impreuna cu clientii, colegii si partenerii nostri pentru a produce rezultate deosebite.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024