Gratis

AGENT CREDITE

RAPID CREDIT IFN SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești atent la detalii, adaptabil, bun organizator, deții abilități de comunicare, gestionezi foarte bine timpul și lucrezi in echipă, ești candidatul ideal pentru Rapid Credit!

Posturi disponibile:
- Constanta 2 posturi.

Cerințe profesionale:
- Permis de conducere categoria B;
- Experiența profesională în domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovează produsele și serviciile oferite de instituție, informează și oferă consultanță clienților;
- Preia apelurile telefonice și contactează ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄clienții potențiali din baza de date;
- Efectuează ocazional deplasări cu autoturismul de serviciu în scopul desfășurării activității societății;
- Vizionează garanțiile imobiliare propuse de clienți, completeaza fisa de vizionare si efectueaza evaluarea imobilelor.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Bonusuri de performanță lunare;
- Bonuri de masa;
- Compensarea orelor suplimentare cu liber plătit sau achitarea acestora;
- Program de lucru decalat, în intervalul 08:00-17:00, respectiv 10:00-19:00;
- Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
- Echipă tânără, mediu de lucru plăcut, dinamic și stimulativ
- Oportunități de dezvoltare profesională și de promovare în cadrul grupului de firme.

Rapid Credit este o instituție financiară nebancară cu obiect de activitate acordarea creditelor de consum cu garanție imobiliara și creditelor ipotecare.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 27 Iul. 2024