Gratis

Agent comercial

DORMEO HOME S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam Asistent Vanzari pentru magazinul nostru Afi Palace Cotroceni.

Poti face parte din comunitatea Dormeo daca:
  • Esti o persoana pozitiva, flexibila ︌︀︉︋︁️︉︂​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si orientata catre clienti;
  • Ai studii medii finalizate;
  • Ai cunoștințe operare PC;
  • Detii abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii;
  • Ai capacitatea de a lucra in echipa si de a rezolva problemele rapid si eficient;
  • Ai disponibilitate pentru program de lucru in ture si in weekend-uri.

Descrierea jobului

Dorim sa ne ajutam clientii sa isi schimbe viața in bine si sa le oferim cele mai bune produse ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈ale ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄brand-urilor noastre, chiar si in magazinele proprii Dormeo.

Cum iti vei petrece timpul alaturi de noi:
  • Prezinti produsele conform standardelor companiei;
  • Interactionezi cu clientii si ii asisti in procesul de cumparare;
  • Identifici nevoile clientilor si oferi solutii adecvate;
  • Promovezi produsele noastre intr-un mod profesionist;
  • Efectuezi operatiuni cu casa de marcat, incasarea banilor
  • Receptionezi livrarea de marfa;
  • Aranjezi si aprovizionezi produsele la raft;
  • Verifici starea produselor expuse la raft;
  • Mentii un nivel inalt de cunostinte despre produsele noastre.
Ce oferim:
  • Tichete de masa;
  • Bonus din vanzari in functie de atingerea obiectivelor;
  • Bonus de recomandare pentru fiecare coleg nou;
  • Training-uri interactive;
  • Program de lucru flexibil;
  • Abonament medical;
  • Plan de dezvoltare profesionala si oportunitati de promovare in cadrul companiei.

DORMEO HOME is a leading expert in sleep and wellbeing solutions. We develop, manage, and distribute well-known brands like Dormeo, Mlily, and Essence Sleep, reaching customers across various markets, primarily in Europe. Our strength lies in the powerful omnichannel sales platform with a diverse mix of channels, including TV, internet, SMS, telemarketing, and print, to connect with you wherever you are. For our most loyal customers, we offer Club5*, a multi-brand loyalty program with exclusive benefits tailored to your needs. Our most recognized brand, Dormeo, embodies innovation and trust. For over 20 years, we've been perfecting the science of sleep, helping over 100 million customers experience the transformative power of sleep .

Join us - we are a motivated international team with extensive experience and ambitious plans for the future. We work in an atmosphere of positive energy, trust and responsibility for results.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024