Gratis

Agent Comercial pentru Restaurant

OCCHIO-PINSA S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Agent Comercial dedicat și entuziast, care să se alăture echipei noastre. Dacă ai experiență în vânzări, ești pasionat de domeniul HoReCa și ai abilități excelente de comunicare, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Promovarea serviciilor și produselor restaurantului către clienți noi și existenți.

Menținerea unei relații excelente cu clienții.

Colaborarea strânsă ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cu echipa de management pentru a îmbunătăți constant oferta restaurantului.

Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎

Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient;
Flexibilitate in privinta programului de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra in weekend

Descrierea jobului:
Preluarea comenzilor si asigurarea unui serviciu prompt si de calitate;
Oferirea de recomandari clientilor in ceea ce ︈︉︁︃︆︁︅︆︅priveste meniul si bauturile;
Oferirea unei experiente placute clientilor;
Mentinerea curateniei si a igienei in zona de lucru.

Oferim:

Pachet salarial competitiv și bonusuri bazate pe performanță.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Discounturi și beneficii speciale în cadrul restaurantului.

Occhio Pinsa reprezintă o inovație proaspătă în lumea restaurantelor, aducând din inima Italiei un concept nou și captivant: pinsa romana. Cu o pasiune profundă pentru gastronomia italiană autentică, ne-am propus să aducem în fiecare colț al orașului nostru o experiență culinară unică și memorabilă.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024