Gratis

Agent backoffice

JORIS IDE SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana energica, cu bune abilitati de comunicare, care sa ocupe pozitia de AGENT BACKOFFICE in cadrul departamentului de Vanzari.

Daca:
- ai cunostinte utilizare SAP;
- poti lucra sub presiune si cu termene limita;
- esti o persoana atenta la detalii;
- ai un nivel ridicat de etica si integritate;

Descrierea jobului

Si ti-ar placea ca activitatea ta zilnica sa implice:
- Furnizarea de suport operational pentru activitatea de vanzare;
- Procesarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀tuturor solicitarilor sosite prin canalele de comunicare agreate si rezolvarea acestora in termenul agreat si in maniera politicoasa si eficienta;
- Asigurarea unui grad inalt de calitate in procesarea solicitarilor primite, conform standardelor de calitate si procedurilor de lucru agreate;
- Crearea si centralizarea ofertelor trimise clientilor conform politicii comerciale numai cu acordul superiorului ierarhic si urmareste feedback-ul acestora;
- Acordarea de discounturi conform limitarilor impuse de companie, in baza aprobarii supe-riorului ierarhic;
- Furnizarea de informatii (telefonic sau prin email) clientilor cu privire la stocuri, promotii, noutati si oferirea sprijinului necesar in desfasurarea activitatii acestora;
- Urmarirea comenzilor lansate in productie, livrarea si facturarea acestora;
- Gestionarea reclamatiilor clientilor (retururi, reglari de pret, lipsa marfa la livrare, etc).

Am fi bucurosi sa ne trimiti CV-ul tau actualizat/detaliat pentru a te putea cunoaste!

Parte a grupului Kingspan, Joris Ide Romania (www.joride.ro) este unul dintre producatorii de materiale de constructii specializat in productia de panouri sandwich, tabla profilata, tigla metalica pentru acoperisuri, inchideri si accesorii.
Din anul 2015, grupul Kingspan a achiziționat integral grupul Joris Ide din care face parte și divizia Joris Ide România.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 10 Oct. 2024