Gratis

Administrator Website Open-Cart

MARCRIS CENTER SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

GiftDay™ își mărește echipa! Angajăm Web Administrator

Așteptările noastre de la tine:

· Inițiativă în crearea și realizarea activităților zilnice;
· Orientare către rezultate;
· Să fii team-player și un om de bază în echipa noastră;
· Să ai o atitudine proactivă, energică și pozitivă;
· Să fii curios și dornic să-ți îmbunătețești constant skill-urile profesionale.

Descrierea jobului

Responsabilități:
· Actualizarea și îmbunătățirea constantă a informațiilor afișate pe platforma GiftDay
· Crearea produselor noi și optimizarea celor deja ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂existente.
· Realizarea descrierilor și identificarea imaginilor potrivite de prezentare.
· Implementarea produselor și gestionarea modulelor de personalizare.
· Identificarea erorilor și semnalizarea acestora departamentului de IT.
· Implementarea promoțiilor.
· Realizarea rapoartelor de vânzări săptămânale.

Cerințe:
· Abilități excelențe de comunicare scrisă și verbală în limba română și engleză;
· Abilități de lucru în aplicații de procesare a textelor și imaginilor;
· Atenție la detalii și dorința de perfecționare constantă;
· Experiența în domeniul e-commerce reprezintă un avantaj;

Beneficii:
· Salariu atractiv, personalizat pe cunoștințele tale, bonusuri și creșteri bazate pe performanță;
· Oferte speciale pentru angajații noștri din partea colaboratorilor noștri;
· Posibilitatea de creștere & dezvoltare profesională. Echipa este în continuă dezvoltare, astfel ai toate șansele de a te face remarcat ușor.
· Suntem o echipa dinamică, creativă și prietenoasă care te va ajuta să te adaptezi și să înțelegi ușor domeniul de activitate și planurile noastre de viitor;
· Mediu de lucru plăcut, dotat complet, program flexibil și multe alte beneficii (team-building, ieșiri în echipă, bonusuri de sărbători, zile libere).

Alătură-te echipei noastre ! Fii parte dintr-o echipă al cărei principiu de funcționare este evoluția!

GiftDay este un Retailer international de Cadouri personalizate cu Operatiuni in Romania, Ungaria si Cehia urmând ca în perioada imediat urmatoare să ne extindem în alte 3 țări.

Compania investește masiv in utilaje de ultimă generație pentru a oferi clienților produse de înaltă calitate.

Suntem o echipă în plină expansiune si ne-am bucura să te alături in echipa noastră de profesioniști.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024