Gratis

Administrator Proprietate in Snagov

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg cu experienta in activitate administrativa. Alaturandu-te echipei noastre, ne vei ajuta in administrarea proprietatii imobiliare, locatia Snagov.

Ce vrem de la tine:
- Sa ai spirit de initiativa si capacitate de prioritizare si rezolvarea situatiilor provocatoare aparute in activitatea zilnica;
- Sa ai cunostinte limba engleza la nivel mediu, scris si vorbit
- Sa ai dorinta de dezvoltare personala si disponibilitate pentru munca in scopul cresterii profesionale
- Sa fii o persoana responsabila cu aptitudini practice
- Seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu cu respectarea termenelor
- Preocupare pentru lucrul in echipa

Descrierea jobului

Beneficii in lucrul cu noi:
- Oferim un pachet salarial motivant.
- Vei acumula experienta de lucru pe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀un post care presupune interactiune cu oamenii.
- Mediu de lucru dinamic.

- Asigura mentenanţă a spatiilor verzi si cladire, instalatii de incalzie/sanitare/, instalatii de ventilare si climatizare, instalatii de stingerea incendiului.
- Serviciul de mentenanţă are ca scop functionarea optima a instalatiilor cladirii prin intretinere preventiva, predictiva si corectiva.
- Mentenanţa preventiva presupune controale periodice, revizii la intervale stabilite de normative sau producatori, schimburi de materiale consumabile
- Supravegheaza curatenia si intretinerea zilnica
- Supravegheaza aranjarea si intretinerea zonelor verzi prin ierbicidare, tratamente foliare
- Supravegheaza sistemul de dedurizare/intretinere/tratare a apei din piscina, verificarea PH-ului acesteia.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 22 Aug. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.