Gratis

ADMINISTRATOR FINANCIAR

UNIVERSITATEA BABES-BOLYAI
3 poziții

Candidatul Ideal

In conformitate cu legislația în materie, Universitatea Babeș-Bolyai, organizează concurs pentru ocuparea a 3 posturi de administrator financiar vacante în cadrul Direcției Financiar-Contabile.

Condițiile specifice de participare la concurs sunt:
-studii superioare în domeniul economic (diplomă de licență)
-cunoștințe operare PC (Word, Excel)

Dosarele de înscriere trebuie înregistrate până în data de 10.10.2024.

Descrierea jobului

Beneficii:
- vouchere de vacanță, primă de carieră
- acces la infrastructura universități cu reduceri sau gratuități - Grădina Botanică, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Parcul Sportiv I. Hațieganu, Observatorul Astronomic, Muzeele UBB
- reduceri la Complexul de Natație Universitas
- acces gratuit la consiliere în carieră, programe de dezvoltare personală

Universitatea Babeș-Bolyai este o instituție publică de învățământ superior.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024