Gratis

Admin/ Trainer Studio Videochat

DIGITAL HELLO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de trainer in cadrul studioului nostru ar trebui să aiba:

- Experienta in industrie:
- Abilitati de coaching: Empatie, comunicare clara si capacitatea de a motiva si ghida modelele.
- Cunostinte tehnice:
- Etica si discretie: Sa fie profesionist si de incredere.
- Creativitate si adaptabilitate:

Descrierea jobului

Indatoriri:

- Supravegherea si formarea modelelor - Verificarea si aplicarea regulilor din studio - Supervizarea activitatii modelelor - Intocmirea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de rapoarte periodice Cerinte:

-Experienta in call center, relatii cu publicul sau intr-un studio (model, admin sau personal administrativ) reprezinta un avantaj.

- Cunostinte despre domeniul

- Cunostinte avansate de limba engleza

- Cunostinte de operare PC

- Abilitati de comunicare

- Imaginatie bogata

- Calitate de leader

- Exclusiv persoane de sex feminin

Suntem in cautarea unui Admin/ Trainer pasionat și dedicat care sa se alature echipei noastre. Oferim un mediu de lucru modern, profesionist și orientat spre performanța.
Oferim:
- Training initial
- Carte de munca si toate beneficiile legale ale acesteia
- Salariu fix + bonusuri de performanta
- Conditii excelente de lucru, echipa tanara, in permanenta dezvoltare.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024