Gratis

Achizitor și Gestionar

SC BIOBUILDS SRL

Candidatul Ideal

- Experiență dovedită în achiziții și gestione.
- Bune abilități de comunicare în limba engleză.
- Familiarizare cu principiile sistemului Kanban constituie avantaj.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
- Cunoștințe solide de MS Office.
- Atenție la detalii și abilitatea de a lua decizii bine fundamentate.
- Experiența minim 3 ani într-o funcție similară.
Avantaje:
- Certificări profesionale în Achiziții și Managementul Lanțului de Aprovizionare.
- Experiență anterioară în construcții.
- Cunoștințe de utilizare a softului SAGA, sau a unui ERP.
- Gestionarea și optimizarea inventarului conform principiilor Kanban.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de achiziție.
- Negocierea cu furnizorii și întreținerea relațiilor comerciale.
- Monitorizarea nivelurilor de stoc ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și plasarea comenzilor în timp util.
- Coordonarea cu alte departamente pentru a asigura fluxul eficient al materialelor.
- Asigurarea conformității cu standardele și procedurile interne.
- Urmărirea indicatorilor de performanță și raportarea către management.

Oferim:
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă respectată și în creștere.
- Pachet salarial: fix 4000 lei + bonus in functie de performanta.
- Premii pentru sarbatorile legale
- Programe de formare profesională.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție în limba engleză, până la data de 04.07.2024.

BIOBUILDS inseamna inovatie si spirit vizionar, viața sanatoasa, tehnologie de ultima ora și întoarcere la natură. Pe scurt, producem case prefabricate super eficiente energetic, un concept pe care îl aducem din zona premium și îl facem accesibil pentru marea masa de clienți. Cum reușim asta? Integrand sub același acoperiș robotică și programare, arhitectură și studii pe materiale sănătoase, cercetare și voie buna. Te vei convinge de acest lucru dacă vei lucra la noi. Mai multe informatii: www.biobuilds.ro
Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 4 Iul. 2024