Gratis

Accounting Manager

JUST INDIA IMPEX S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar fi bun în toate procesele de contabilitate, inclusiv depunerea decontului de TVA, auditul companiei etc. conform Legile Guvernului României.

Descrierea jobului

Intocmeste situatii financiare in conformitate cu standardele romanesti de contabilitate.
Asigurați-vă conformitatea cu legile fiscale locale și trimiteți declarațiile fiscale ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁necesare.
Asistență în bugetare și previziuni financiare.
Supraveghează conturile de plătit/de încasat și menține controale interne.
Oferiți analize financiare pentru a sprijini deciziile de afaceri.
Coordonează auditurile externe și asigură conformitatea cu reglementările.

Suntem o companie care lucrează la proiecte de contabilitate în România prin intermediul echipei noastre cu sediul în India.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024