Gratis

Account Executive cu experienta in Social Media

BMP Advertising

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate (preferabil Comunicare/Marketing)
  • Cunostinte solide de social media (Facebook, Google Adwords, Linkedin, Pinterest, Instagram, TikTok)
  • Experienta in planificarea si implementarea campaniilor de social media de minim 1 an
  • Cunostinte avansate de Office (Excel, Power Point, Outlook)
  • Cunostinte avansate de limba engleza
  • Permis conducere categoria B
  • Capacitate de lucru in echipa si in conditii de stres
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara
  • Abilitati de comunicare si organizare
  • Abilitati de negociere si prezentare
  • Implicare, orientare catre rezultate

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • Initiaza si implementeaza proiecte pentru clientii agentiei​
  • Asigura suport in implementarea altor proiecte derulate de agentie
  • Participa ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂la intalnirile cu clientii si asigura corespondenta specifica si bugetele estimative
  • Mentine relatia cu departamentele interne in toate etapele de dezvoltare a proiectelor (creatie, productie, media)
  • Mentine relatia cu furnizorii
  • Intocmeste rapoarte de evaluare a proiectelor derulate de agentie

Agentie full service specializata healthcare. Activitati ATL, BTL si PR pentru industria farmaceutica.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024