Gratis

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐏𝐇𝐏/𝐌𝐲𝐒𝐐𝐋/𝐇𝐓𝐌𝐋

GAMINVEST SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un programator talentat și pasionat să se alăture echipei noastre dinamice. Candidatul ideal trebuie să demonstreze competențe tehnice deosebite, abilități de rezolvare a problemelor și dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu. Dacă ești o persoană dedicată, inovativă și cu dorința de a contribui la proiecte provocatoare, te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐬𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭ăț𝐢:
- Programare Entry-Level în PHP/MySQL/HTML
- Gestionare cPanel
- Crearea și administrarea site-urilor pe platforma WordPress (Experiență Nivel ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Senior)
- Aplicarea și înțelegerea principiilor de securizare pentru sistemele informatice
- Management de proiect
- Respectarea deadline-urilor
- Menținerea ordinii în muncă și atenția la detalii
- Lucrul eficient în echipă

𝐂𝐞𝐫𝐢𝐧ț𝐞:
- Cunoașterea programării PHP, MySQL, HTML la nivel entry-level
- Experiență avansată în administrarea și crearea site-urilor pe WordPress
- Capacitatea și dorința de a învăța noi tehnologii și concepte
- Atitudine pozitivă și proactivă
- Limba engleză la nivel mediu/avansat

𝐀𝐯𝐚𝐧𝐭𝐚𝐣𝐞:
- Nu este necesară finalizarea studiilor în domeniu; ne interesează talentul și cunoștințele tale;
- Abilități creative și cunoștințe avansate de Photoshop;
- Cunoștințe de SEO onpage/offpage reprezintă un plus.

Din 2007 livrăm servicii de top, celor peste 4000 de clienți care au avut încredere în noi! Cu un portofoliu tranzacțional de cca 15 milioane de euro anual, suntem onorați să acoperim piața imobiliară și a serviciilor din Oradea în toate sectoarele, privat, rezidențial, comercial - B2B și industrial, unde deținem cel mai mare portofoliu de clienți, o vizibilitate ce reflectă cifra de afaceri dar și de o reputație impecabilă, susținută de seriozitatea și implicarea de care dăm dovadă zi de zi în munca dedicată pe care o facem pentru dumneavoastră.

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 16 Iul. 2024 Expiră 15 Aug. 2024