Gratis

𝐀𝐠𝐞𝐧𝐭 𝐝𝐞 𝐓𝐮𝐫𝐢𝐬𝐦 𝐢𝐧 𝐏𝐥𝐨𝐢𝐞s𝐭𝐢

AXA HOLIDAYS S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii medii/superioare - specializarea turism reprezintă un avantaj
- Limba engleză – nivel mediu/avansat
- O altă limbă de circulație internațională reprezintă un avantaj
- Cunoștințe generale despre turism, destinații și servicii turistice
- Bune abilități de vânzare și orientare către atragerea de noi clienți
- Persoană îndreptată către comunicare și planificare
- Cunoștințe foarte bune de operare PC și utilizare internet
- Experiența de lucru în sistemele specifice industriei turistice constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Prezentarea programelor turistice organizate, în funcţie de destinaţia solicitată si de particularitatile/ preferintele clientilor
Promovarea destinaţiior turistice noi şi ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂propunerea de variante turistice posibile pe baza consultării ofertelor
Rezervari pentru transport aerian si terestru pentru clientii/ parteneri;
Cercetare pentru a obtine cele mai bune preturi si optiuni, in functie de specificatiile clientului;
Întocmirea şi înregistrarea documentelor conform procedurilor agenţiei
Utilizarea sistemelor proprii de rezervari ale agentiei si a altor sisteme de rezervare
Intocmirea documente de calatorie;
Urmarirea finalizarii tranzactiei turistice si monitorizarea gradului de satisfactie al turistilor.
Pastrarea evidentei vanzarilor structurate pe destinatii si natura serviciilor oferite Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu agentiile colaboratoare si firmele deja existente
Atragerea de noi clienti

Descrierea companiei

Echipa Tanara

Pachet Salarial::
SE OFERA SALARIU + COMISION!!!!!!!!!
Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 29 Iul. 2024 Expiră 28 Aug. 2024