Gratis

Office Assistant

Mogo IFN SA

Candidatul Ideal

•Studii universitare;
•Limba Engleza la nivel mediu spre avansat;
•Cunostinte MS Office;
•Atentie la detalii si fire proactiva;
•Abilitati puternice de interactiune si comunicare, verbala si scrisa;

Descrierea jobului

•Primeste vizitatorii, ii conduce intr-o sala si asigura activitatea de protocol;
•Verifica constant si se asigura ca biroul este ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁curat si consumabilele sunt disponibile pentru colegi;
•Gestioneaza de la A la Z comenzile periodice de papetarie si consumabile;
•Gestioneaza corespondenta primita de companie, asigurandu-se ca aceasta ajunge la destinatari;
•Gestioneaza corespondenta trimisa de departamentele support, conform procedurii interne de lucru;
•Gestioneaza rezervarile, cazarile, transportul in cazul deplasarilor de serviciu sau evenimentelor de companie;
•Acorda suport in gestionarea echipamentelor de lucru, asigurand colaborarea cu echipa externa de IT si inventarul echipamentelor impreuna cu Departamentul Financiar;
•Participa in organizarea activitatilor de wellbeing si integrare a angajatilor, impreuna cu echipa de HR;
•Coordineaza procesul de inventariere si arhivare, conform procedurilor interne;
•Acorda ajutor administrativ departamentelor suport din companie.

Fondată în 2012, compania Mogo este o institutie financiara activa in leasing financiar si credite in domeniul auto, cu prezenta in mai multe tari precum Letonia, Lituania, Estonia, Georgia, Polonia, Bulgaria, Moldova, Albania, Armenia, Bielarus, Ucraina si desigur Romania. Dezvoltarea dinamică a Mogo este posibilă datorită, printre altele, suportului de capital stabil si unei soluții tehnologice și eficiente de management al portofoliului de creanțe, care in prezent a ajuns la 90 de milioane de euro.

In Romania suntem in plina extindere , cu prezenta in Bucuresti, Timisoara, Cluj, Iasi, Brasov, Craiova, Galati, Constanta, Ploiesti si in curand si alte orase importante.

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024