Gratis

Transportation Planner (For USA)

Rts Dispatch S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana pro-activa
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de organizare si planificare
- Stapanire la nivel conversational si scris al limbii engleze (obligatoriu)
- Cunostinte PC
- Comportament si vocabular decent!
- Capacitatea de a asimila noi informatii și asumarea responsabilităților și a deciziilor

Descrierea jobului

- Organizarea si planificarea transporturilor
- Mentinerea legaturii permanente cu conducatorii auto
- Urmarirea si verificarea incarcarilor si a descarcarilor
- Furnizarea exacta si in timp real a informatiilor catre conducatorii auto, respectiv catre clienti
- Rezolvarea prompta si optima a transporturilor
- Desfasurarea activitatii in echipa

Beneficii:

- Posibilitatea de a fi promovat
- Pachet salarial foarte motivant!
- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere, in continua dezvoltare
- Program de lucru de luni pana vineri intre 15:00 si 23:30.

Transportation and Logistics Company with offices in Miami (Florida), Houston, (Texas) USA and Iasi (RO).

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024