Gratis

Tehnician Instalari / vanzari sisteme audio Auto

DOCOM ELECTRONIC SRL

Candidatul Ideal

CERINTE
- cunostinte minima de Electrica / Electronica/Automatizari
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
- bune abilităţi de comunicare şi organizare- cunoștințe IT nivel utilizator
- experienţă in vanzari reprezinta un avantaj
- seriozitate, corectitudine, disciplină în muncă;
- permis de conducere categoria B,

Nu aplica daca:
- nu stii sa masori cu aparatul de masura
- nu stii sa legi un releu
- nu stii sa lipesti cu pistolul de lipit

Esti candidatul ideal daca pe langa cele de mai sus :
esti pasionat de masini si iti place muzica.

Descrierea jobului

- instalarea si vanzare de sisteme audio ,multimedia si alarme auto
- sisteme de sunet profesionale- cluburi, restaurnate, cafenele, lacase cult
- pregatirea comenzilor pentru clienti
- programarea clientilor

Beneficii:
- oportunități de dezvoltare profesională,
- cursuri de perfecționare in instalare sisteme audio , securitate auto
- participari la traininguri dedicate
- pachet salarial avantajos, bonuri de masa si bonusuri din instalari
- mediu de lucru pozitiv
- siguranta si stabilitate pe termen lung;

Docom Electronic SRL ,cu o activitate de peste 15 ani, este la ora actuala lider incontestabil pe piata instrumentelor muzicale, a sistemelor de sunet si de lumini , auto si electronice in judetul Maramures. Totodata din portofoliul companiei noastre putem enumera si instalari de sisteme in diverse localitati de pe intreg teritoriul Romaniei precum si vanzari in zona Europei de Est( Romania, Bulgaria, Ucraina si Ungaria)
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024