Gratis

Sofer profesionist pentru Germania Italia

LKW JOBS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Permis de conducere de cel putin 1 ani
Experienta in transportul international de MARFA cu CMR

Descrierea jobului

deplasarea este 8 saptamani afara cu 2 saptamani acasa.
se transporta marfa pe comunitate intre Italia si Germania
se incarca majoritar la rampa dar si pe lateral
nu se lucreaza cu schimb de paleti
salariu 2800 euro net
loc de munca stabil, seriozitate, plata la timp.
masini echipate complet de comunitate.
dispecerat propriu.
contract de muncă romanesc, pe perioadă nedeterminată

Noi, LKW Jobs, suntem dedicați să oferim o gamă diversificată de oportunități de angajare pentru profesioniști talentați și dedicați. Indiferent de stadiul carierei tale sau de domeniul în care te afli, suntem convinși că vei găsi ceva pe gustul tău în cadrul echipei noastre. Iată de ce merită să te alături de LKW Jobs: Diversitatea Oportunităților, Mediu de Lucru Inspirational, Dezvoltare și Avansare Profesională, Valori Centrate pe Oameni, Oportunități Internaționale.
www.prolkw.com
0786964106
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024