Gratis

Sofer de camion in Germania

Finish Pack Service & Dienstleistungs GmbH
20 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in distributie sau livrare constituie un avantaj.
  • Permis de conducere categoria C, C+E
  • Abilitati de comunicare si interactiune placuta cu clientii.
  • Atestat de transport marfa Code 95
  • Card tahograf valabil
  • Fiabilitate, capacitatea de a lucra in echipa si angajament, entuziasm si motivatie in
  • manipularea camionului
  • Capacitatea de a lucra independent si in echipa
  • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Distribuirea bauturilor alcoolice si nealcoolice catre clienti conform rutelor stabilite.
  • Program de lucru de luni pana vineri, cu ore flexibile intre 8 si 10 ore pe zi.
  • Operare intr-o raza de distributie maxima de 150 km - 200 km in jurul punctului de lucru.
  • Preluarea si conducerea camionului incarcat de la depozit catre destinatiile clientilor.
  • Descarcarea marfurii la clienti si incarcarea paletelor cu ambalaje goale.
  • Completarea corecta a documentelor de livrare pentru marfurile descarcate si incarcate la clienti

Beneficii:
  • 17 €/h brut
  • 14 €/zi diurna la min. 8h lucrate, neimpozabil
  • 300 € net (neimpozabil) indemnizatie de locuinta ,ce se acorda doar pe perioada cat se sta in cazarea noastra
  • 25% plata ore suplimentare
  • prima de concediu 250 €, se acorda dupa o vechime de minim 6 luni
  • prima de Craciun 250 €, se acorda dupa o vechime de minim 6 luni
  • de la 25 zile de concediu in primul an de vechime, 27 zile dupa 1 an vechime
  • cazare Monteurzimmer 325 € (2 persoane in camera, baie si bucatarie comuna)
  • training de pana la 4 saptamani pentru invatarea softului folosit in predarea si preluarea ambalajelor,
  • posibilitatea de preluare de catre client dupa 18 luni

Finish Pack este o companie care activează în Germania, și se ocupă cu transportul de mărfuri pentru diferiți clienți.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024