Gratis

Sofer camion distributie Olanda

N2PEOPLE RECRUITMENT SRL
20 poziții

Candidatul Ideal

Cautam pentru clientii nostii din Olanda, soferi de camion distribuite, cu experienta.
Detinator permis categoria C sau CE, card tahograf, cod 95;
Minim 1 an experienta pe camioane de 12, 18 sau 40 tone;
Limba engleza este obligatorie, limba olandeza constituie un avantaj;
Disponibilitate de a colabora pentru o perioada indelungata.

Cerinte:
Transportarea diferitelor marfuri;
Promptitudine si eficienta;
Incarcarea si descarcarea marfurilor atunci cand este necesar.

Descrierea jobului

Contract de munca olandez, 13 salarii anual;
Ore suplimentare platite;
Zile de concediu platite ;
Asigurare medicala;
Transport asigurat de la cazare la locul de munca;
Cazare singur in camera.

Descrierea companiei

Future at work!
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024