Gratis

Sef Laborator Cofetarie

S.C. A&A EXPRODCOM SRL

Candidatul Ideal

Casa Antonie este in cautarea unui Sef Laborator Cofetarie cu experienta de minim 10 ani in realizarea produselor de cofetarie si patiserie.

Laboratorul isi are locatia in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Gratmetal).

Cerintele minime sunt:
- Bune cunostinte in domeniul prepararii produselor de cofetarie / patiserie;
- Abilitati de comunicare, relationare si coordonare;
- Analiza si atentie la detalii;
- Corectitudine;
- Capacitate de a lucra in echipa.

Constituie un avantaj daca:
- Aveti minim 10 ani experienta in cadrul unui laborator de cofetarie / patiserie

Descrierea jobului

-Raspunde de realizarea de produse de calitate, livrarea acestora la parametrii calitativi prevazuti in normele tehnice si in cerintele specificate in raporturile contractuale;
- Verifica calitatea produselor obtinute atat din punct de vedere al parametrilor organoleptici, fizico-chimici cat si din punct de vedere al etichetarii conform legislatiei in vigoare si consemneaza in documente;
- Identifica si remediaza problemele din productie si situatiile care ar putea afecta calitatea si siguranta alimentelor;
- Participa alaturi de sefii de sectie la mentinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;
- Se asigura de starea de igiena corespunzatoare in timpul realizarii productiei.

Casa Antonie este o companie cu o vechime de 30 de ani in piata si are ca obiect de activitate productia, vanzarea si distributia produselor proprii de cofetarie si patiserie. Produsele noastre se regasesc atat in magazine de specialitate dar si in marile lanturi de supermaket-uri din Bucuresti si din tara

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024