Gratis

Responsabil magazin

English Home

Candidatul Ideal

  • Amabilitate și orientare către client
  • Capacitatea de a lucra cu plăcere în echipă
  • Seriozitate și punctualitate
  • Relationeaza cu clientii si identifica metodele potrivite de prezentare a produselor;
  • Urmareste targetul zilnic si lunar impreuna cu echipa si actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
  • Asigura receptionarea articolelor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Asigura aprovizionarea si reaprovizionarea suprafetei de vanzare cu marfa;
  • Monitorizeaza si verifica stocul din magazin;
  • Respecta regulile de visual impuse de merchandiser;
  • Responsabil cu operatiunile pe casa de marcat;
  • Raspunde de intocmirea comenzilor catre furnizori, tinand seama de stocurile existente;
  • Urmareste ca in gestiune sa nu intre produse necomandate sau necorespunzatoare calitativ de la furnizori carora in prealabil nu li s-au aprobat conditiile de colaborare;

Descrierea jobului

Cautam personal pentru locatiile din Bucuresti.

Beneficii:

Oferim salariu fix,
Bonusdon vanzari
Spor de weekend,
Bonuri de masa si ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁bonus din vanzari.
Gift card

English Home, retailer international de textile si decoratiuni pentru casa, cu peste 350 de magazine in tari precum Turcia, Grecia, Ucraina, Bulgaria, Maroc, cauta Asistenti vanzari pentru magazinele din Romania.

Ești interesat/ă de un job în vânzări?

Echipa ENGLISH HOME îți oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, unde te vei simți ca acasă.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024