Gratis

Receptionist/a service GSM - Front Desk | IASI

EXPRESS GSM SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Te așteptăm în echipa ExpressGSM Iasi.
Suntem in cautarea unei persoane entuziaste și comunicative, pasionată de tehnologie, cu o atitudine prietenoasa și orientată către clienti pentru a se alătura echipei noastre ca Recepționist/a.

Cum ne dorii sa fii?

• Pasionat/ă de tehnologie.
• Comunicativ/ă și dornic de dezvoltare.
• Posezi abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
• Ai capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiplele cereri ale clienților în același timp.
• Deții abilități organizatorice și atenție la detalii.
• Deții cunoștințe de operare a computerului.
• Esti orientat/a către clienți și ai o atitudine prietenoasă.
• Experiența anterioară într-un rol similar în domeniul serviciilor sau al reparațiilor GSM reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

• Programarea și gestionarea programărilor pentru reparații.
• Furnizarea de informații precise și detaliate clienților cu privire la serviciile noastre.
• Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice.
• Coordonarea comunicării între tehnicieni și clienți.
• Menținerea unui mediu de lucru organizat și curat în zona de recepție.
• Vânzarea și montarea de accesorii (folii, huse etc.)

Descrierea companiei

LÂNGĂ TINE CÂND TEHNOLOGIA TE LASĂ LA GREU

expressGSM oferă servicii de reparații, depanare si diagnosticare hardware și software pentru orice device mobil (telefoane, tablete, laptopuri). Serviciile expressGSM sunt de calitate și actualitate îndemnându-ne să îți fim alături când tehnologia te lasă la greu.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024