New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Receptie clinica de recuperare + kinetoterapeut

Diva Beauty Estetic S.R.L.
3 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Job Description

Anunț de Angajare - Kinetoterapeut:

Ești un kinetoterapeut pasionat, dornic să îți folosești cunoștințele și abilitățile pentru a ajuta pacienții să își recâștige mobilitatea și sănătatea? Medliv, o clinică de recuperare medicală care se angajează să ofere cele mai bune servicii pacienților săi, caută un kinetoterapeut talentat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

Evaluarea nevoilor individuale ale pacienților și dezvoltarea planurilor de tratament personalizate.
Furnizarea de terapie kinetoterapeutică eficientă și adaptată fiecărui pacient.
Monitorizarea progresului pacienților și ajustarea planurilor de tratament, după caz.
Colaborarea strânsă cu alte discipline medicale pentru a asigura o abordare holistică a tratamentului.
Înregistrarea precisă a sesiunilor de terapie și a progresului pacienților.

Cerințe:

Diplomă de kinetoterapeut și licență valabilă.
Experiență practică într-un mediu similar este un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și empatie.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu alți profesioniști din domeniul medical.
Orientare către îmbunătățirea continuă și actualizarea cunoștințelor în domeniu.

Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă dedicată îmbunătățirii vieții pacienților noștri, trimite-ne CV-ul tău.

Published May 7, 2024 Updated May 7, 2024 Expires Jun 6, 2024