Gratis

OPERATOR STATIE BETOANE

ALS BETON SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în operarea echipamentelor din domeniul construcțiilor sau similar;
Abilități tehnice și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra eficient în echipă;
Cunoștințe de bază în domeniul construcțiilor reprezintă un avantaj;
Certificat de operator utilaje reprezintă un plus.

Descrierea jobului

Compania noastră caută un Operator Statie Betoane dedicat și calificat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
Responsabilități:

Operarea și monitorizarea echipamentului din statia de betoane conform standardelor de siguranță;
Asigurarea calității betonului produs conform specificațiilor tehnice;
Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului și a zonei de lucru;
Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor operaționale;
Respectarea regulilor de mediu și de sănătate și securitate în muncă.
Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie respectată în domeniul construcțiilor;
Training și dezvoltare profesională continuă;
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare;
Ambianță de lucru plăcută și echipă prietenoasă;
Oportunități de avansare în cadrul companiei.

ALS BETON este una dintre cele mai importante companii ce activeaza in domeniul materialelor de constructii din Romania.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024