Gratis

Operator Pariuri Sportive/ Zona Bucuresti / 3.500 Lei +tips

SKYBET S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul IdealPunct de lucru : Bucuresti

Poziția de Attendant slots / Operator , implica o activitate responsabila și variata. Include achitarea castigurilor către clienți cât și alte activități de regulament intern .
Aplica pentru poziția Slots Attendant/ Operator, un post cu viziune și posibilitate de avansare !
Program flexibil in ture.
Doar 15 zile pe luna muncite.

Descrierea jobului

Descrierea jobului*Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
*Acordarea de suport clientilor si explicarea regulilor de joc;
*Intampinarea si asistarea clientilor pe toata durata vizitei, intr-o maniera profesionala, amiabila si prompta;
*Informarea clientilor cu privire la campaniile promotionale si evenimente organizate in cadrul salii sau la nivel de companie;
*Supravegherea activitatii salii de joc si asigurarea unei atmosfere prietenoase si animate in cadrul acesteia;
*Efectuarea de operatiuni cu numerar (incasari si plati catre clienti/persoane autorizate din cadrul companiei cu respectarea procedurilor interne).

Confidentialitate:
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectiati vor fi invitati la un interviu.

Beneficii:
*Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
*Pachet salarial competitiv , insotit de multe alte beneficii;
*Sarbatori legale platite;
*Asigurare medicala dupa primele 3 luni de la angajare;
Integrarea imediata intr-o echipa tanara, dimanica si plina de energie care va asigura in permanenta:
*Instruire "on the job";
*Traininguri de specialitate sustinute periodic in vederea dezvoltarii personale si profesionale;
*Suport calificat din partea Managerului direct;
*Promovarea pe pozitii de management pentru persoanele motivate si dornice sa invete;
*Program flexibil in ture, 15-16 zile pe luna;
Toate acestea intr-un mediu de lucru modern, confortabil si placut, in care dezvoltarea ta este egala cu dezvoltarea companiei!
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024